הרמת ריסים

מה היא הרמת ריסים?

שיטה ייחודית המאפשרת העגלת הריסים באמצעות תהליך פשוט ללא צורך בהלחמה או לחילופין הדבקת ריסים "מזוייפים". התוצאה הסופית בתהליך הרמת הריסים היא ריסים מעוגלים, מורמים, מאורכים ומחמיאים ללא שימוש במסקרה לפרק זמן של בערך חודשיים. השיטה והטכניקה להרמת הריסים מתאימה לכל סוגי הריסים בין אם הן מעט נפולות, קצרות מדי, ארוכות מדי או "פשוטות" מדי.

השפעת הריס המורם על המראה הכללי הוא מיידי ומרשים במיוחד, העיניים נפקחות ומראה רענן וצעיר עוטף את הפנים. פעולת ההרמה מייצרת זווית לשורש ומציבה את השורש בזוית חדה כלפי מעלה ומאותו רגע האפקט נראה לעין.

כמה זמן אורך הטיפול?

הטיפול הממוצע אורך בין 50 דקות לשעה וחצי תלוי במטופלת, הטיפול אינו כרוך בכאב, רק בעצימת עיניים והמתנה לתוצאה הסופית. ניתן ומומלץ לבצע את הטיפול לפני אירוע משפחתי חשוב ובפרט לכלות לשידרוג המראה והשלמתו.

האם יש סיכון כלשהו בטיפול?

כל עוד לא עברת תהליך של ניתוח בעיניים, או שישנה רגישות יתר רפואית, דלקת או אלרגיה את בטוחה ו"מוכנה להובלה".

מחיר הרמת ריסים?

המחיר הסטנדרטי הוא 300 ש"ח והוא כולל את כל התהליך.

הרמת ריסים - תמונה לפני הטיפול
הרמת ריסים - אחרי הטיפול

מה היתרון בטיפול?

היתרון העקרי הוא חיסכון בזמן מול המראה במריחת מסקרות מיותרות וביצירת תלות בתכשירים השונים אך היתרונות הנוספים הם ריס ארוך ומרשים יותר, צמיחה מזורזת של השערה ובכלל כל מכלול גדילת הריסים הופך לחזק יותר בעקבות גירוי הזקיק והמנעות מאיפור כימי, שמשפיע ישירות על ביראותם של הריסים.

הרמת ריסים שלב מס 1 "לפני"
הרמת ריסים "אחרי"

לאחר הרמת ריסים מקצועית תוכלי לקום בבוקר ישירות עם מראה מושלם ללא צורך ב"ריצה למראה".

איך מתחילים?

את מוזמנת לקבוע תור בקליניקה, נאבחן, נבדוק ונתחיל בטיפול, התוצאה לא תאחר להגיע ואת תהיי כבר בדרכך הביתה, מוארת ויפה מתמיד.

צרו קשר עכשיו וקיבעו תור בקליניק בוטיק: 0522640693

WhatsApp chat
Call Now Button