טיפול פנים אנטי אייג'

ההגדרה הפשוטה של טיפול אנטי אייג’ הוא שילוב תהליכים, פעולות, חומרים ושיטות אשר מעכבים ומונעים ככל האפשר את קצב ההזדקנות המוקדמת של העור וטישטוש סימני השנים והגיל.

הטיפול מרענן את מצב העור ומשקם אותו בעקבות חשיפה מצטברת לקרני השמש, הרגלים לא בריאים כגון עישון ואי מריחה של קרמים להגנה מפני קרני השמש.טיפול אנטי אייג’ יכול למנוע את מרבית הנזקים המוכרים באחוזים משמעותיים ע”י הקפדה, תחזוקה וטיפוליםקוסמטיים שוטפים ובכך למנוע את אותם סימני זמן מתסכלים.

“עצירות התרעננות” מומלצות אחת לכמה זמן. אבחון העור בעצירות אלו יגדיר באילו תכשירים מומלץ להשתמש על מנת לקבל את התוצאה הבריאה והטובה ביותר.

מה התדירות המומלצת?

תשובה כנה ומדוייקת תתקבל לאחר אבחון אישי, הממוצע עומד על אחת לחודש עד חודשיים. טיפולי אנטי אייג’ בד”כ מתמשכים ומשולבים כסדרת טיפולים ודורשים תכנית אישית שתתואם בקליניקה מול קוסמטיקאית מקצועית ומדופלמת

מתי להתחיל?

התפיסה הרווחת היא שטיפולי אנטי אייג’ מיועדים לנשים מבוגרות אך טיפול בעור צעיר, גמיש ומוצק (עור צעיר) מאפשר מניעת נזקים שיופיעו עם הזמן ומאפשרים לעור לשמור על התכונות שלו לאורך זמן.

 

מה הן הטכנולוגיות בטיפול זה?

ישנן שיטות רבות ומגוונות, תכשירים ומחקרים. בקליניק בוטיק אנו נעזרים בטכנולוגיית RF שהיא טכנולוגיית גלי רדיו מתקדמת שחודרת לשכבות העור התחתונות והעמוקות ללא פגיעה בשכבות העור העליונות. במקביל לשימוש בטכנולוגיית RF נשלב תכשירים מתקדמים עד לקבלת התוצאה שמושלמת עבורך.

קליניקת קליניק בוטיק ממוקמת בתל אביב ומבצעת טיפולי אנטי אייג' למאות לקוחות מרוצות, התקשרו עכשיו: 0522640693

למה לצפות אחרי הטיפול?​​

טיפולים נוספים בקליניקה

למה קליניק בוטיק?

כל הטיפולים בקליניק בוטיק תל אביב מתבצעים ע"י קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת.
לקליניק בוטיק ניסיון של מעל 15 שנים בתחום הקוסמטיקה הרפואית בדגש על עור הפנים.
בקליניק בוטיק משתמשים אך ורק במוצרים קוסמטיים מובילים, איכותיים ומקצועיים עם דגש על מקצועיות.


צרו קשר עכשיו וקבלו ייעוץ חינם

או התקשרו עכשיו: 0522640693

WhatsApp chat
Call Now Button