טיפולי RF ואולטרה סאונד

למה RF?

תוצאות, תוצאות, תוצאות.
שני המרכיבים העיקריים האחראיים למראה עור בריא וצעיר הם הקולגן ואלסטין. שני מרכיבים אלו האחד מרכיב חלבוני (קולגן) והשני סיבי (אלסטין) מונעים את הקמטים בפנים ומספקים את הגמישות לעור הפנים, עם הזמן מופחת ייצור מרכיבים בגוף אלו ובעקבותם מופיעים קמטים, קמטוטים וסימני הבעה למינהם. לכן, עם אבחון וטיפול נכון בטכנולוגיית RF נתמקד בנקודות ובשכבות המשפיעות והקריטיות לפתרון תופעות אלו.

מה זה טיפול ב-RF?

RF = Radio Frequency
הטיפול הקוסמטי ב-RF חדש יחסית. בסיס הרעיון בטכנולוגיית ה-RF הוא העברת זרמים חשמליים לשכבות העמוקות של העור ומניעת נזקים לשכבת האפידרמיס העליונה של העור. זרמים אלו מחממים את רקמות שכבת העור התחתונה ומייצרים גירוי שמייצר קולגן. הקולגן “מטפל” ומשפיע ישירות על עור הפנים, מסווה קמטוטים, מרענן את מרקם וגמשיות העור ומשפר סימני צילוק ואקנה.
גלי RF, שלא כמו טיפולי לייזר ופילינג שכיחים, מאפשרים טיפול נטול “פציעה” או חבלה כלשהי, תהליך החימום שמתבצע מייצר את התכווצות הרקמות המתבקשת מבלי להספג בחלבון ההמוגלובין או במלנין (צבען חום-שחור המופרש מתאים באפידרמיס)

סדרת טיפולי RF

לרוב דרושה סדרת טיפולים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
סדרת הטיפולים תוגדר ברווחי זמן מותאמים אישית בד”כ מדובר על תדירות שבועית לאורך חמישה עד שבעה שבועות עד לקבלת התוצאה בנדרשת (והמפתיעה בד”כ).

למה לצפות?

מחקרים מצביעים על שיפור משמעותי בקרב לקוחות שעברו את טיפול RF, בעיקר על מראה, מרקם ורכות עור הפנים. מטופלות עם עור עייף ונטול חיים וברק העידו על שיפור אדיר וחזרה למרקם מבריק ורך משמעותית.

אז אם את מעוניינת לקבל את עור פנייך בחזרה, צרי קשר עוד היום לקליניק בוטיק 052-2640693.

תהליך הטיפול​

תהליך ראשוני תמיד מתחיל באפיון המטופלת, שיחה, מספר בדיקות, הכנה ויציאה לדרך.
פני המטופלת נמרחים בחומר מיוחד המיועד לטיפול מסוג זה ולאחר מכן קוסמטיקאית מקצועית מעבירה את המכשיר בעדינות וביסודיות על עור הפנים ובהתמקדות על אזורים בעלי ריכוז קמטים, כתמים, וסימני הבעה.
המטופלת תחוש בחימום נקודתי שישפיע ישירות על מראה העור.

טיפולים נוספים בקליניקה

למה קליניק בוטיק?

כל הטיפולים בקליניק בוטיק מתבצעים ע"י קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת.
לקליניק בוטיק ניסיון של מעל 15 שנים בתחום הקוסמטיקה הרפואית בדגש על עור הפנים.
בקליניק בוטיק משתמשים אך ורק במוצרים קוסמטיים מובילים, איכותיים ומקצועיים עם דגש על מקצועיות.


צרו קשר עכשיו וקבלו ייעוץ חינם

או התקשרו עכשיו: 0522640693

WhatsApp chat
Call Now Button