הסרת שיער בשעווה

שעווה היא השיטה הפופולרית והטובה ביותר להסרה מידית של שיער הגוף.

ישנם סוגים שונים ופרקטיקות מגוונות לשימוש בשעווה. לקליניק בוטיק ניסיון של שנים ארוכות בהסרת שיער בשעווה בשיטה ייחודית להפחתה משמעותית של ה"סבל" והכאב שבד"כ מתלווים לתהליך. האזורים הכואבים והידועים לשימצה הם בד"כ אזור המפשעות לנשים ואזור החזה לגברים.

שעווה בידיים וברגליים

לנשים, שהסרת שיער בלייזר לא עוזרת להם, או לנשים שלא מעוניינות לעבור את התהליך של הסרת שיער לצמיתות, שעווה היא הפתרון המושלם והמהיר ביותר לידיים, רגליים ובית שחי נקיים משיער. הכאב סביר, התוצאה מהירה ומשם הדרך קצרה לים או לשמלה. לקליניק בוטיק מאות לקוחות מרוצות ששמות את ידיהן ורגליהן בידיים של רויטל.

הסרת שפם לנשים

כן, לנשים יש שפם… ולא ציירו להם אותו, הוא גודל, לפעמים יתר על המידה וכן, צריך להסיר אותו. יש לנו את הידע ואת הדרך הנכונה לעשות זאת.

שעווה באזור המפשעות

אזור כואב ומעצבן אך תופעת ה"הרצלים" אצל נשים (שערות ערווה המבצבצות ומייצרות "זקן" לתחתון) שולחת את הנשים אחת למספר שבועות או חודשים לטיפול הסרת שיער באזור המפשעות, בד"כ לפני עונת הקיץ שבה חושפים את הגוף יותר, הולכים לים ולובשים בגדים קצרים ובגד ים. בקליניקה תקבלי טיפול מסור ואיכותי שתוצאותיו איכותיות, טבעיות במראה שלהן, מידיות ואפקטיביות עם רמת כאב פחותה.

הסרת שיער בשעווה בקליניק בוטיק, מקצועיות ותוצאות מעל הכל

שעווה לגברים

אצל הגברים צמיחת השיער יותר אגרסיבית ובד"כ חולשת על יותר אזורים כגון:
– כתפיים
– חזה
– בטן
– גב
– אוזניים
– נחיריים
אזורים אלו ידועים לשימצה בד"כ ככל שמתבגרים. גבר בוגר נוטה להקריח בראש אך בשארית אזורי גופו השיער מתקשה ומתעבה ולרוב "תוקע יתד" חזק, לכן תדירות השימוש בשעווה גבוהה יותר. הקליניקה מטפלת בגברים לא באזורים אינטימיים ומספקת מענה איכותי ומקצועי לשאר חלקי הגוף למאות לקוחות גברים.

 

התקשרו עכשיו, קיבעו תור ותהנו משרות אדיב, תוצאות מצויינות ואיכותיות ומעל הכל מקצועיות: 0522640693

למה קליניק בוטיק?

לקליניק בוטיק ניסיון של מעל 15 שנים בתחום הסרת שיער בשעווה.
מאות לקוחות מרוצים שתמיד חוזרים לידיים של רויטל!


צרו קשר עכשיו וקבלו ייעוץ ואבחנה חינם

או התקשרו עכשיו: 0522640693

WhatsApp chat
Call Now Button